Acanthophyllia

Kietieji koralai LPS >Acanthophyllia

Kietieji koralai LPS
Šie koralai su dideliais polipais ir turintys kalcinį skeletą, galima sakyti yra vidutinio sudėtingumo lygio pagal išlaikymą tarp minkštujų ir smulkiųjų polipų (SPS-small polyps stone) koralų. Jie gyvena lagūnose ir rifo vandenyse, kur vanduo būna nevisai skaidrus. Daugumoje tai atsparūs ir nesudėtingo laikymo koralai, kuriuos reikia sodinti į gerai subrendusį akvariumą, kuriame nitratų ir fosfatų lygis yra artimas nuliui.Jie nereiklūs stipriam apšvietimui ir didelėms intensyvioms srovėms.
 Acanthophyllia koralai  dažnai vadinami katės akimi. Acanthophyllia yra apvalus vienišas koralas, vienas iš didžiausių pavienių-polypiniu koralų gamtoje šiandien,  galima rasti daug įvairių spalvų formų nuo pastelinių iki ryškių arba permatomų, variantų. ,
Nors tai ir nėra agresyvūs koralai, jie turėtų būti auginami su atitinkamais tarpais tarp savo rušies ir kitų rušių koralų, kadangi jie gali išsiplėsti iki dvigubo dydžio. Tai  lengvai išlaikomas koralas rifiniame akvariume ir tai puikus pasirinkimas tiek pradedantiesiems arba pažengusiems akvariumistams. Jis reikalauja vidutinio apšvietimo su mažu vandens judėjimu.
Jis turėtų būti šeriamas mėsiškais maisto produktais, tokiais kaip mikro-planktonas ar krevetės.