Blastomussa

Kietieji koralai LPS >Blastomussa

Kietieji koralai LPS
Šie koralai su dideliais polipais ir turintys kalcinį skeletą, galima sakyti yra vidutinio sudėtingumo lygio pagal išlaikymą tarp minkštujų ir smulkiųjų polipų (SPS-small polyps stone) koralų. Jie gyvena lagūnose ir rifo vandenyse, kur vanduo būna nevisai skaidrus. Daugumoje tai atsparūs ir nesudėtingo laikymo koralai, kuriuos reikia sodinti į gerai subrendusį akvariumą, kuriame nitratų ir fosfatų lygis yra artimas nuliui.Jie nereiklūs stipriam apšvietimui ir didelėms intensyvioms srovėms.
Australijos dideli polipai Blastomussa koralai taip pat vadinami kaip šakotosioji taurė, vamzdis, arba Ananasų koralas. Tai didelis polipas su akmeniniu skeletu (LPS) koralas. Dėl savo panašumo į grybus, Blastomussa koralai yra dažnai painiojami su kitais smegenų ir grybų koralais.
Tai Australijos grožis nepaprastai dideliais polipais.
Yra nustatyta, kad Australijos Didelis Polipas Blastomussa Koralas yra vidutiniškai ištvermingi, geriausia jauciasi  tose srityse kur maziau vandens srauto ir vidutinis apšvietimo lygis. Jis neturi šlavimo čiuptuvų ir paprastai taikus. Todėl gali būti šalia kitų taikių koralų arba bestuburių. Dauguma Blastomussa maitinasi fotosintezę,jie nereikalauja papildomo maisto ,kad išliktų svieki rifiniamia  akvariume. Tačiau jis minta mikro-planktono ar maisto produktų, skirtų filtruojantiems bestuburiams.
 
Australijos didelis polipas  Blastomussa turi unikalią violetinę purpurinę spalvą, kuri juosia kiekvieno polipo energingą žalią centrą ,gali tureti  unikalią raudoną spalvą. Abu šie koralai sukuria  vizualinį patrauklumą kiekvienam namų akvariume.