Kaip išsirinkti tinkamiausią vietą akvariumui?

Kaip išsirinkti tinkamiausią vietą akvariumui?

Jūs pradėjote galvoti apie akvariumo įsigijimą tai iškart iškyla klausimas : nuo ko pradėti? Pirmiausia reikia nuspręsti ,kur  Jūs norite jį pastatyti.  Akvariumas praktiškai puikiai atrodo visose patalpose ir derinasi su betkokiu interjeru.

 Geriausiai akvariumas tinka svetainėje arba miegamajame.Nereikėtų akvariumo statyti  šalia lango, nes šiose vietose jie didesnę dalį laiko gaus daug tiesioginių saulės spindulių. Tokiose sąlygose greičiau pradeda žydėti dumbliai, blogai matosi  žuvytės. Taip pastatytas akvariumas reikalaus daugiau priežiūros.

Jeigu yra galimybė , akvariumą geriau statyti prie priešingų arba statmenų lango sienų ,toliau nuo durų.Su tokiu apšvietimu ir žuvys geriau žiūrisi. Jeigu Jūsų akvariumas yra ištemptos formos, jį galima statyti viduryje patalpos ,tokiu būdu patalpą padalinsite į du sektorius.

Patalpoje kurioje stovės akvariumas negali būti skersvėjo,bei rūkymo.

Pastatyti akvariumą galima ant bet kokio stalo, spintelės , lentynos arba įmontuoti akvariumą  į sieną skiriančią dvi patalpas. Svarbiausia ,kad paviršiaus plotas būtų  nemažesnis už pačio akvariumo plotą,norint  išvengti  akvariumo kritimo. Stovo plotas turėtų būti tvirtas ir patikimas,dažniausiai didesniems akvariumams stovai yra sustiprinami metalinėmis konstrukcijomis.

Jokiu būdu negalima akvariumo statyti ant televizoriaus,pianino ,muzikinio centro ar  kitokių prietaisų, kurie gali skleisti vibracijas, akvariumo gyventojams tai labai nepatinka. Pastatykite akvariumą  kartą ir visam laikui – perkelti akvariumą  į kitą vietą yra labai nepatogu. Laikykitės pagrindinių taisyklių parenkant akvariumui vietą  ir akvariumas, Jus bei  kitus  šeimos narius, ypač vaikus, džiugins savo grožiu ilgam.

keletas akvariumo nuotrauku namu dizaine