Kontaktai

Apie mus

Studija “akvariumugamyba.lt” užsiima jūrinių ir gėlavandenių akvariumų gamyba, projektavimu ir priežiūra.

Mūsų studijos prioritetas yra sukurti išskirtini rifini ar gėlavandenį akvariumą ir jo visapusišką aptarnavimą. Plati praktinė patirtis ir pasiekti rezultatai leidžia kokybiškai atlikti užsakymus ir rekomenduoti savo klientams patikimą akvariumo įrangą, medžiagas ir komponentus. Mes siūlome savo klientams kompleksinius sprendimus, teikiant pilną ciklą darbų: nuo konsultacijų, akvariumo tipo parinkimo, projektavimo, gamybos, surinkimo ir montavimo. Ateityje mes esame pasirengę atlikti nuolatinę akvariumo priežiūrą.

Mes dirbame tiesiogiai su klientais, taip pat  su dizaino ir architektūros biurais, kurie leidžia sujungti elitini akvariumą namo projektavimo, statybos ar apdailos etape.

Mūsų specializacija - kūrimas ir priežiūra unikalių jūrinių ir gėlavandenių akvariumų sistemų VIP klientams. Mes įsipareigojame visą gamybos, paleidimo ir priežiūros spektrą Jūsų akvariumui. Mes siūlome savo klientams spalvingiausias  akvariumo žuvis, jūrinius bei gėlavandenius gyvūnus, taip pat išskirtines akvariumo dekoracijas.

 

Telefonas Kaune: +37065632768

Tinklalapis: http://www.akvariumugamyba.lt

El.paštas: info@akvariumugamyba.lt

 

Atstovas Maskvoje: +7(967)099-36-55

Tinklalapis: http://www.marineaquariums.ru

El.paštas: info@marineaquariums.ru