Paslaugos

 

Akvariumo gamyba

Pas mus jus galite užsisakyti akvariumą pagal savo poreikius kuris tiktų jūsų interjieru. Mūsų specialistai gali suprojektuoti tiek jūrinį tiek gėlavandenį akvariumą, ne paslaptis, kad gatavų akvariuminių sistemų atitinkančių jūsų poreikius prekyboje nėra tiek daug įskaitant, kad akvariumas turėtų būti suderintas su jau esamu namų dizainu.

Nuo ko reiktu pradėti įgyvendinant šią svajone?

 

Akvariumas-dizainas, apdaila

Kai jūsų akvariumas yra paruoštas ir prijungtas, sukoreguota visa įranga prasideda tai prie ko buvo eita - dizainas...

Siekiant sukurti gražią kompoziciją viduje mūsų akvariumo, jūs turite eiti per du etapus.

 

Akvariumas-eksploatavimas ir priežiūra

Jūrinis akvariumas yra unikali biologinė sistema, kuri užima platų biologinių, cheminių ir fizinių procesų. Šią sistemą reikia reguliariai stebėti, prižiūrėti vandens kokybę (ne rečiau kaip kartą per savaitę) ir jos gyventojų sveikatą.

 


 

Akvariumo gamyba

Pas mus jus galite užsisakyti akvariumą pagal savo poreikius kuris tiktų jūsų interjieru. Mūsų specialistai gali suprojektuoti tiek jūrinį tiek gėlavandenį akvariumą, ne paslaptis, kad gatavų akvariuminių sistemų atitinkančių jūsų poreikius prekyboje nėra tiek daug įskaitant, kad akvariumas turėtų būti suderintas su jau esamu namų dizainu.Reikalui esant suklijuoti akvariuma galime pas jus namuose

Kaip pradėti tokį darbą? Visų pirmą, su mūsų meistro išvykimu į vietą, kur jis galės įvertinti didžiausią leistiną būsimo akvariumo dydį. Bus išanalizuoti galimi formatai, padės pasirinkti stilių ir apdailą, idealiai atitinkančią Jūsų buto, namo ar biuro specifiką. Tuo pačiu metu visi proceso etapai kruopščiai bus suderinti su Jumis, kad galutinis produktas visiškai patenkintų Jūsų asmeninius lūkesčius.

Jūriniai ir gėlavandeniai akvariumai dažniausiai yra gaminami klasikinių formų. Dažniausiai akvariumai yra gaminami iš silikatinio ypatingai skaidraus (OptiWhite) stiklo tam, kad gyvūnų spalvų gama būtų perduota kuo mažiau ją iškraipant.

Dažniausiai akvariumai projektuojami su nubėgimo šachta ir persipildymo sistema, rečiau su kanistriniais filtrais.

Akvariumo gamybos terminas priklauso nuo stiklo storio - kuo storesnis stiklas, tuo ilgiau džiūna akvariumo siūlės. Paprastai siūlės pilnai išdžiūna per 2-4 savaites.

Filtravimo sistemų gamyba (SUMPu) Jūrinėje akvariumistikoje, rečiau gėlavandenėje akvariumistikoje, kaip filtravimui naudojama SUMPo sistema. Pati konstrukcija šios filtravimo sistemos leidžia į ją sudėti didelę dalį įrangos, be kurios negali normaliai funkcionuoti pats akvariumas.

SUMPai dažniausiai montuojami į spintelę, ant kurios stovi pats akvariumas arba į gretimą laisvą patalpą (akvariumo aptarnavimui skirta patalpą). Tinkamai įrengtas SUMPas turi didelį privalumą prieš kitas filtravimo sistemas.

Dažniausiai į SUMPus įmontuojami biologiniai, žoliniai ir substratiniai filtrai, kurie padidina kiekį bakterijų, kurios atlieka pagrindinį vaidmenį akvariumo filtracijoje.

Mes gaminame stiklinius įvairių dydžių ir konfigūracijų SUMPus. Pagaminti galime pagal savo brėžinius arba pagal Jūsų pageidavimą.

Mūsų pagaminti akvariumai

Jūrinis akvariumas (123х78х60 см) Jūrinis akvariumas(123х78х60 см). Spintelė su įranga

 

 

 

 

 

Akvariumas-dizainas, apdaila

Pirmasis etapas. Biotechnologija, kur akvariumas užpilamas vandeniu, įrangos paleidimas, biologinės pusiausvyros užtikrinimas, taip pat kompetentingas biologiniu požiūriu, gyventojų pasirinkimas leidžiant juos į akvariumą.

Antrasis etapas - dekoratyvinių kompozicijų kūrimas. Akvariumo dizainerio užduotis yra pašalinti prieštaravimus tarp techninių, biologinių ir estetinių reikalavimų.

Akvariumas pripildytas vandens, ateina laikas talpinti įvairius dekoratyvinius elementus - gruntas, akmuo ir tt. Akvariumo dugnas padengtas grunto sluoksniu, kuris gali turėti skirtingą spalvą, dydį ir cheminę sudėtį.. Akvariumo gruntas yra vienas iš svarbiausių dizaino elementų akvariume. Grunto mikrofloros atsiradimas - būtina sąlyga biologiniam akvariumo stabilizavimuisi. Kitaip tariant, be šių mažų būtybių, akvariumas negalės išgyventi ilgą laiką. Cirkuliuojantis vanduo, suteikia reikalingų maistinių medžiagų ir deguonies.

Profesionalaus dizainerio uždavinys - rasti tinkamą gruntą ir dekoracijas akvariumui, atsižvelgiant į gyventojų suderinamumą ir lengvesnę priežiūrą akvariume.

Modernaus akvariumo pramonė siūlo įspūdingą pasirinkimą natūralių ir dirbtinių dekoracijų pagal kiekvieno skoni. Svarbiausia yra tai, kaip Jums padaryti akvariumą, nepiktnaudžiaujant dekoratyviniais elementais vizualiai jo neperkrauti.

Akvariume yra viskas, kas reikalinga akvariumo veikimui ir sukurti gražias kompozicijas... be žuvų, koralų ir kitų gyventojų. Gyvūnų ir koralų sodinimo procesas turėtų vykti palaipsniui ir lėtai. Jokiu būdu negalima iš karto leisti visus gyventojus - greičiausiai visa tai gali baigtis mirtimi. Žuvys į akvariumą leidžiamos mažomis grupėmis, pradedant labiausiai nepretenzingomis, neagresyviomis.

Rinkimasis tarp grožio ir biologinių reikalavimų akvariumo gyventojams, pasirinkimas linksta i antra pusę, o akvariumo dizaineris turi rasti tarp jų kompromisą...

Yra 3 kategorijos jūrinių akvariumų:

Pirmoji kategorija. Jūrinis akvariumas su žuvimis ir bestuburiais. Apgyvendinta tik žuvys su nedideliu kiekiu dumblių ir kitų bestuburių (žvaigždės, krevetės, jūros ežiai.). Priešingai nei rifinis akvariumas, kuriame pagrindinis vaidmuo tenka įvairioms koralų ir bestuburių rūšims. Žuvinio akvariumo tikslas yra žuvų stebėjimas. Pirmenybė teikiama didelių ryškių rūšių žuvims. Tokio akvariumo filtravimo sistema yra paprasčiausia.

Gyventojai: Skirtingų rūšių jūrinės žuvys ir bestuburiai. Žuvų parinkimą daro specialistas pagal jų suderinamumą, remiantis tokiais kriterijais kaip agresyvumas, dydis, maitinimas ir pan.

Antra kategorija: Rifas su minkštais koralais, bestuburiais ir žuvimi kartu. Paprastai būna vidutinio dydžio spalvingų žuvų, bet tuo pačiu metu yra didelis kiekis minkštų koralų ir bestuburių.

Gyventojai: Skirtingų rūšių jūrinės žuvys. Žuvų parinkimą daro specialistas, pagal jų suderinamumą, remiantis tokiais kriterijais kaip agresyvumas, dydis, maitinimas ir pan. Tokio tipo akvariumui nerekomenduotina laikyti agresyviu žuvų, kurios gali pakenkti bestuburiams. Aktinijoms, įvairūs dygiaodžiai (jūros žvaigždės, jūrų ežiai), krevetėms, moliuskams (tridaknos, turbo) diskoaktinijoms, zoantusams.

Trečia kategorija:

Rifas kietais koralai. Koralinis rifas su smukiomis ir stambiomis žuvimis.

Tai pati gražiausia sistema jūriniame akvariume. Didžiausias dėmesys šioje sistemoje yra skiriamas koralmas, aktinijoms ir daug kitų įdomių būtybių. Žuvies rifiniame akvariume paprastai yra nedaug ir mažais kiekiais. Be to pagrindini filtravima atlieka taip vadinamieji "gyvieji akmenys" - iš koralinio rifo, kurie tarnauja kaip pagrindas koraliniam rifui akvariume. Dėl normalaus rifo gyventojų gyvenimo turi būti labai galingas apšvietimas su reikiamu spektru. Rifinis akvariumas laikomas aukščiausio lygio akvariumu jūrinės akvariumistikos srityje.

Gyventojai: Kietieji koralai kurie vadinami dar kaip SPS (small polyp stony) ir LPS (large polyp stony). Šiame akvariume būna įvairių tipų vidutinės rifinės žuvys (pvz. chirurgai, klounas, Antijasai ir kt.). Be to, galimi gyventojai kaip, žvaigždės, jūrų ežiai, krevetės, vėžiagyviai.

Keletas mūsų darbų

http://akvariumugamyba.lt/musu-darbai

   

Akvariumas-eksploatavimas ir priežiūra

Jūrinis akvariumas yra unikali biologinė sistema, kuri užima platų biologinių, cheminių ir fizinių procesų. Šią sistemą reikia reguliariai stebėti, prižiūrėti vandens kokybę (ne rečiau kaip kartą per savaitę) ir jos gyventojų sveikatą.

Nuolat vystantis akvariumų įrangos technologijoms ir nauju požiūriu interjero dizaino srityje, leidžia mums patenkinti pačių reikliausių klientų poreikius. Ir mes esame dėkingi mūsų klientams kad pasirinko mus "akvariumugamyba.lt" už aukštos kokybės aptarnavimą ir galimybę pasirinkti bet koki servisą: vienkartini specialisto atvykimą iki kompleksinio akvariumo aptarnavimo.

Paprastai paslauga atliekama viena kartą per savaitę ir neužima daug laiko kvalifikuotam specialistui.

Specialisto vaidmuo jūrinių akvariumų aptarnavime pradiniame etape labai didelė. Akvariumas, kaip gyvas organizmas turi amžius - jaunystėje (iki 1 metų amžiaus) ir senatvės (per 3 metus), jis yra labiausiai pažeidžiamas ir reikalauja nuolatinės priežiūros. Akvariumo reikmenys (druska, testai, užpildai filtravimo sistemoms, vaistai jūrų žuvims ir bestuburiams) reikalauja specifinių žinių ir patirties, kada ir kaip juos butu galima taikyti.

Studija "akvariumugamyba.lt" siūlo Jums mūsų specialisto patogią aptarnavimo sistemą. Kas savaitinis mūsų specialisto apsilankymas patogiu Jums laiku leis visiškai neturėti jokių rūpesčių palaikant akvariumo švarą ir gyvybės palaikymą. Aptarnavimo sutarti galima būti nuo mėnesio ir daugiau.

Priemonės kurios naudojamos jūrinio akvariumo priežiūros metu:

Kas savaitinis aptarnavimas:

 • Profesionalus įrangos ir vandens organizmų stebėjimas
 • Vandens pakeitimas akvariume 5-10%, priklausomai nuo akvariumo tipo ir tūrio
 • akvariumo įrangos valymas nuo druskos apnašų
 • Akvariumo tempetratūros kontrolė, druskingumo, hidrocheminių parametrų, vandens-Ph, šarmingumo, gyvybę palaikančių elementų
 • Vandens organizmų šėrimas ir papildymas mikroelementais ir vitaminais (jai tai reikia)
 • Perplovimas arba pakeitimas filtruojančių elementų filtravimo sistemoje (jai tai reikia)
 • Skimerio plovimas
 • Reguliavimas ir kontrolė gyvybę palaikančios yrangos
 • Akvariumo  stiklų valymas iš vidaus ir išorės
 • Šviesos šaltinų valymas nuo dulkių ir nešvarumų
 • Druskingumo koregavimas
 • Akvariumo gyventojų maitinimas , šaldytu ir sausu maistu

 

Kas mėnesį:

 • Absorbentų keitimas filtravimo sistemoje
 • Darbinių paviršių valymas nuo dumblių, kalcio apnašų (jei tai reikia)
 • Įrangos, akvariumo paviršiaus valymas
 • Stebėjimas hidrocheminių vandens parametrų

 

Kas tris mėnesius:

 • Stebėjimas hidrocheminių vandens parametrų
 • Substrato valymas filtravimo sistemoje

 

Į metus kartą:

 • Keitimas liuministencinių ir metalogalogenų lempų šviestuvuose
 • Ultravioletinių lempų keitimas
 • Valymas apnašų ir detrito nuo gyvūjų akmenų ir dalinis jų pakeitimas
 • Vamzdžių ir šlangų valymas arba keitimas
 • Akvariumo valymas